راهنمای خرید کتاب:

در ابتدا در سایت ثبت نام نموده و سپس با نام کاربری و رمز عبور وارد باین صفحه شوید. پس از خرید نیز می توانید به همین صفحه مراجعه نمایید و یا از طریق لینک ذیل به بخش لیست خرید خود مراجعه فرمایید. قیمت کتاب 1900 تومان می باشد.

basket

ImageProxyدانش ارگانیک، انتشار چاپ دوم کتاب موزه داری نوین بصورت الکترونیک

 

organickhnoledge

یک روز می خواستیم دانش خود را افزایش دهیم تا شاید بتوانیم موجب کاهش تخریب محیط زیست و منابع طبیعی شویم. اما گویی داستان وارونه شده است، به خود آمدیم و دیدیم درختان را قطع می کنیم تا با کاغذ آن دانش انسانها را برای حفظ همان درختان افزایش دهیم. برآن شدیم تا پیش قدم شویم و با نشر الکترونیک کتاب خود در چاپ دوم، آینده ای جدید بنگاریم. با این کار هم قیمت کتاب بصورت چشمگیری کاهش یافت و هم نقشی هرچند کوچک در حفظ منابع طبیعی زمین ایفا نمودیم. این بستر برای شما نیز فراهم است، همه دعوت هستید.

 
 
2
 
 Use Pasargad for payment
basket
museum1
ناشر: کیان دانش، با همکاری انتشارات گردشگری (وابسته به علم گردشگری)
نوبت چاپ: اول،1392

کتاب حاضر حاصل مطالعات و نیز مشاهدات نگارندگان در میان آثار فارسی و لاتین و نیز برخی بررسی های میدانی بوده است که در 7 فصل پیش روی قرار گرفته است. فصل اول مقدمه ای است بر مفهوم موزه و ارتباط دو سویه آن با گردشگری و میراث و به بیان تاریخچه موزه داری پرداخته است. فصل دوم اصول و مفاهیم مجموعه داری را تشریح نموده و در فصول سوم و چهارم نگهداری مجموعه ها و نحوه نمایش آن مورد بررسی قرار گرفته است. درفصل پنجم برنامه‌ریزی امور موزه و مدیریت مالی مدنظر قرار گرفته و در فصل ششم مدیریت منابع انسانی مورد توجه بوده است.در نهایت فصل هفتم کتاب، بازاریابی و روابط عمومی موزه ها را، بعنوان نقطه تماس با بازدیدکنندگان تشریح نموده است.

قیمت: 1900 تومان

{jcomments on}

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

ادامه مطلب