ششمین سالگرد تأسیس علم گردشگری

نوروز امسال ششمین سالگرد تأسیس علم گردشگری را شاهد خواهیم بود. در 5 سال گذشته مجموعه علم گردشگری فراز و نشیب بسیاری را تجربه نمود. مهمترین اقداماتی که در سالهای 1391 و 1392 درجهت توسعه مجموعه صورت پذیرفت عبارتند از راه اندازی پورتال جدید به همراه مجموعه ای از نام های دامنه که بالغ بر 10 نام جدید و جهت پوشش خدماتی نظیر پژوهش، کتاب، مقاله، پیامک، همایش، کارگاه، پایان نامه، بازاریابی، انتشارات و استراتژی گردشگری بوده است. گام دیگر راه اندازی فروشگاه الکترونیک مبتنی بر درگاه پرداخت بانک پاسارگاد و در ادامه فعال سازی صفحات علم گردشگری در صفحات اجتماعی بود.

یکی از مسائل عمده مجموعه در طول این سالها، فقدان شخصیت حقوقی بود که طی این دو سال و با تلاش بی وقفه نسبت به ثبت نام حقوقی "گردش پژوه پارسه"، دریافت شناسه ملی، ثبت اساسنامه شرکت، آگهی تأسیس در روزنامه رسمی و در نهایت اخد کد اقتصادی و امور مالیاتی بوده است. دراینجا قصد ارائه آمارها به تفصیل را ندارم،  اما به اختصار قابل عرض است که درآمد شرکت در سال 92 درحدود 25% رشد داشته و بر اساس برنامه راهبردی سال 1393 رشد خود را ادامه خواهد داد، گزارش کامل در این خصوص پس از تصویب و در جلسه هیئت مدیره بصورت عمومی منتشر خواهد شد. طی پنج سال گذشته، شعار تغییر سیستماتیک نگرش را سرلوحه قرار دادیم و توانستیم منبعی الهام بخش برای تمامی علاقه مندان در سراسر کشور باشیم. سال 1393 دوره پنج ساله برنامه راهبردی جدید با شعار "علم گردشگری، آینده نگار گردشگری" آغاز خواهد شد که به وقت خود، درخصوص اهداف و عملکرد خود بیشتر صحبت خواهیم نمود.

درپایان چون همیشه از تمامی عزیزانی که طی این سالها مجموعه را همراهی نموده اند تشکر فراوان داشته و اعلام می دارد، در قالب مسئولیت اجتماعی مان، تمامی عزیزانی که فارغ التحصیل و یا دانشجوی گردشگری هستند و بنا به دلایل عدم پشتیبانی حقوقی قادر به اجرای پروژه ها و مطالعات گردشگری نمی باشند، می توانند از امکانات حقوقی علم گردشگری بهره ببرند.

پیروز باشید

رسول محمدعلی پور

salrooz 93ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب