راهنمای خرید سند:

در ابتدا در سایت ثبت نام نموده و سپس با نام کاربری و رمز عبور وارد همین صفحه شوید. پس از خرید نیز می توانید به همین صفحه مراجعه نمایید و یا از طریق لینک ذیل به بخش لیست خرید خود مراجعه فرمایید. قیمت سند 2900 تومان می باشد.

basket

ImageProxyروش جستجوی ادبیات پژوهش و جمع‏ آوری کتابشناسی موضوع

با رشد فزاینده و شتابان دانش در علوم مختلف، حجم انبوهی از اطلاعات تولید شده توسط محققان در سراسر دنیا و در طول سالیان دراز، صنایع مختلف را اشباع نموده که صنایع میهمان نوازی و گردشگری نیز از این امر مستثنی نیست. در عین حال دانشجویان، اساتید، کارکنان بخشهای تحقیق و توسعه و حوزه کسب و کار، هریک به نحوی جهت پژوهش، نگارش مقالات علمی و پژوهشی و نهایتاً رفع مسائل و دغدغه های صنایع میهمان نوازی و گردشگری خود را مواجه با انبوهی از مقالات، کتب و نیز سایر منابعی می یابند که جستجو و یافتن آنچه می خواهند در این زمینه گاه موجب سردرگمی آنان می شود.

این امر دوتن از محققان و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی با گرایشهای بازاریابی و برنامه ریزی دانشگاه علامه طباطبایی را برآن داشت تا حاصل ماه ها تلاش خود را که در راه نگارش مقالات بین‌المللی کسب نموده اند در زمینه روش جستجوی ادبیات پژوهش و جمع آوری کتابشناسی موضوع در اختیار علاقه‌مندان پژوهش گردشگری در سراسر ایران قرار دهند.

سند ذیل حاصل زحمات آقای جلایر خلیل زاده (مسئول تیم پروژه پژوهش گردشگری، وابسته به مجموعه علم‌گردشگری) و خانم ریحانه رجبی است. علم گردشگری نیز که تغییر سیستماتیک نگرش جامعه نسبت به گردشگری را سرلوحه کار خود قرار داده است، با راه اندازی واحد جدیدی تحت عنوان پژوهش گردشگری در اولین گام اقدام به نشر الکترونیک این سند نموده است. امید است ضمن مفید بودن این تلاشها، در آینده نزدیک، گام های بزرگتری در این زمینه در علم گردشگری برداریم.

 

 

book-jeld3

معرفی ژورنال‏های میهمان‏ نوازی و جهانگردی، جستجو از پایگاه علمی‏ مشخص، جستجو و مرور، تحدید و انواع آن، پالایش نتایج جستجو، جستجو از وب سایت‏های نمایه‏ ساز و پلت فرم‏های اطلاعاتی، پلت‏فرم‏های مجانی، سایت‏های نمایه‏ ساز پولی، صدور ارجاع و کتابشناسی، صدور آنی، صدور از داخل لیست، سخن پایانی

 

 

 Use Pasargad for payment
basket
 

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب